.

.

Дрво Работ Менгеме, 2 Вретено F Менгеме Клип Додатоци

Дрво Работ Менгеме, 2 Вретено F Менгеме Клип Додатоци

DEN 1423.20
Количината на стоката

СТЕГАЊЕ СИЛА : пластични заптивка да може ефективно да се спречи гребнатини, силен стегање сила, без тресење или bumping во текот на одредување.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ергономски дизајниран пластична рачка, не се лизга и удобно.ОДГОВАРААТ ЗА : На работ менгеме е погоден за дрво DIY, производство на мебел и декорација индустрија.ВИСОКА ЦВРСТИНА : Задебелена завртка род, силен стегање, висока цврстина и не е лесно да се лизга.МАТЕРИЈАЛ : На работ менгеме е направен од malleable леано железо материјал со пластични прска, цврсти и издржливи.

R

Слични производи