.

.

ZYYYWW Пети Сепаратори, 1 Пар Bunion Заштитник Пети Straightener Пети Сепаратор Пенкалата Палецот Нозе Грижа Прилагодувач Hallux Valgus Нема Видливи Носи Чувство (Боја : B S)

ZYYYWW Пети Сепаратори, 1 Пар Bunion Заштитник Пети Straightener Пети Сепаратор Пенкалата Палецот Нозе Грижа

DEN 716.16
Количината на стоката

Се покажа Ефикасен : да се Спречат големите пети движат кон внатре, кон другите прсти, додека големите пети заеднички се принудени нанадвор.е корисно за деформитет на малку (pinky) пети заеднички, наречен bunionettes или известувања по е bunion.Во случај на пад веќе е формирана на spreaders овозможи да се ублажи болка од триење и да се спречи calluses, плускавци, ingrown ноктите, свиткана прсти, понатаму деформации.Обновливи : toe сепаратори гел може да биде постојано се чистат и се впие во вода за долго време,не е деформирано во квалитет по повтори употреба.Ве молиме да се мијат педикир сепаратори со чиста вода пред да го користите.Гел материјал : Флексибилни гел пети dividers педикир,Пети сепаратори педикир може да се поместуваат,мека и издржливи,една големина одговара на повеќето прстите на рацете и нозете.Висок Квалитет Пети-Проред Уред - Овие пети сепаратори за преклопување на прсти, исто така познат како носилки, перници, или флексибилен корективни orthotic инсерти, се внимателно дизајнирани да се одржи секој пети во правилна положба и подобрување на силата на вашите прсти.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте ме во време и јас ќе ви обезбеди со најдоброто решение.Здраво мојот пријател добредојдовте во мојот store Feature : Апсорбира потта на вашата кожа и да се вклопи во вашиот нога.Меки и удобни, добра еластичност.Поделба пети корекција, старечки нога.Спецификација : Големина : S, M, LWeight : S : 30g; M : 31g; L : 32g Color : Сива, Црна, Beige Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2 X Hallux Valgus Correctors Goodbye пријател, се надевам дека ќе ја посетите мојата продавница повторно.

R

Слични производи