.

.

Aexit 50мл PP мерач Волуметриски Мерење на Купот на Сад Лабораторија Beaker Јасно 2бр

Aexit 50мл PP мерач Волуметриски Мерење на Купот на Сад Лабораторија Beaker Јасно 2бр

DEN 1252.80
Количината на стоката

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PP.Net Тежина : 18g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Beaker.Главната Боја : Clear; Капацитет : 50мл.Име На Производ : Beaker.Големината на телото : 60 x 42mm / 2.36" x 1.65" (H*D).Пластични мерка првенство beaker.Секој мерење beaker има јасно скала, го покрена нумеричка graduations дека нема да избледи, измиете.Се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и за домашна употреба.Не само за лабораторијата, но исто така и за други DIY проект треба measuirng на јачината на звукот или чување.

R

Слични производи