.

.

X-DREE 34-Унца HDPE Пластични Сина Капа Широк Устата Плоштадот Етикета Хемиски Reagent Шише(Botella де reactivo químico де 34 onzas HDPE tapa azul де plástico де бока ancha Etiqueta cuadrada

X-DREE 34-Унца HDPE Пластични Сина Капа Широк Устата Плоштадот Етикета Хемиски Reagent Шише(Botella де reactivo

DEN 1752.00
Количината на стоката

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 89g; Пакет Содржина : 1 x Reagent Шише.Главната Боја : Јасно, Сина.Устата Внатрешна Кол. : 49mm / 1.93"(Бока Внатрешни работи Кол . : 49mm / 1.93' '.Шише Големина : 75 x 75 х 185mm / 2.95" x 2.95" x 7.28" (L*W*H)(Tamaño де ла botella : 75 x 75 x 185 mm / 2.95' 'x 2.95' 'x 7.28' '(L * W * H). 34-Унца HDPE Пластични Сина Капа Широк Устата Плоштадот Етикета Хемиски Reagent Bottle1.Плоштад тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.2.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.3.Широко се користи во различни фабрика, хемиската фабрика, класификација на пакување апликации во различни индустрии.4.Погоден за reagent и примерок чување, држи до 1000ml/34oz.5.Приклучокот запечатување, влага, широк спектар на употреба.Опис на Spanish Botella де reactivo químico де 34 onzas HDPE tapa azul де plástico де бока ancha Etiqueta cuadrada País де Fabricación : Кина; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 89 g; Contenido del paquete : 1 x botella де reactivo Color директорот : claro, azul Boca Внатрешни работи Кол . : 49mm / 1.93' 'Tamaño де ла botella : 75 x 75 x 185 mm / 2.95' 'x 2.95' 'x 7.28' '(L * W * H).

R

Слични производи