.

.

Желбите на Дрво Божиќ Картички - Сет на 18, 5 x 7 Празник Честитки

Желбите на Дрво Божиќ Картички - Сет на 18, 5 x 7 Празник Честитки

DEN 328.32
Количината на стоката

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Акции оваа сезона на нашата 18 peice Cristmas Честитки, Вклучува бела пликови.КОВЕРТИ се ВКЛУЧЕНИ : Бела коверти; 5" x 7".РАСПОЛОЖЕНИЕ : Внатре - Може да топлината на божјата љубов, да ја благослови оваа прекрасна сезона.Среќен Божиќ.Светото писмо : А ангелот им рече : , не се Плашат, зашто, еве, јас ќе ви донесе добра вест за голема радост, која ќе биде за сите луѓе.ЛУКА 2 : 10 KJV.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Тековни производи се направени со висок-рециклирани-содржина и се гордо печатени тука во САД!.Овие не-персоналните Празник картички ќе заличи на некој s сезона!Бела коверти; 5" x 7".Внатре : Мај топлината на божјата љубов, да ја благослови оваа прекрасна сезона.Среќен Божиќ светото Писмо : А ангелот им рече : , не се Плашат, зашто, еве, јас ќе ви донесе добра вест за голема радост, која ќе биде за сите луѓе.ЛУКА 2 : 10 KJV.Тековни картички се печатени во САД!Сет од 18 години!Се шири радост со празнична производи од хартија Orin и Miriam Loo започна Тековната од нивниот дом во Колорадо Спрингс во 1950 година. Она што започна како e-mail-цел прибирање на средства за кампањата продажба на разгледници на локалните министри брзо да се прошири за да вклучува целосен каталог на убави честитки, рецепт картички и други производи од хартија.Денес Актуелните Медиуми Група ДОО нуди повеќе од 2.000 производи до милиони корисници ширум светот.Ние повторно се посветени на помагање на луѓето се задржи во допир со нивното семејство и пријатели преку единствен, внимателен и прифатлива подароци и картички.

R

Слични производи