.

.

Pinsofy Милениче TunnelQ, Исклучителна Хрчак Тунелот Важно Дрво Материјал за Одмор Џвакање за Семејство

Pinsofy Милениче TunnelQ, Исклучителна Хрчак Тунелот Важно Дрво Материјал за Одмор Џвакање за Семејство

DEN 239.76
Количината на стоката

Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.Функција : 1. Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.2. Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.3. Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.4. Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.5. Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Хрчак Tunnel Material : Fir Optional Големина : S, LSize : S : Прибл. 6 x 6 x 15cm / 2.4 2.4 x x 5.9 во, L : Прибл. 6 x 6 x 20cm / 2.4 2.4 x x 7.9 in Application : Мали домашни миленици, вклучувајќи : хрчаци, глувци, мали зајаци, ferrets, gerbils и други мали животни.Пакет Листа : 1 x Тунелот.

R

Слични производи