.

.

XJJZS Керамички Овошје Плоча Дневна Соба Креативни Современ Дом Европски стил Овошје Плоча Поставена Кафе на Маса Декорации

XJJZS Керамички Овошје Плоча Дневна Соба Креативни Современ Дом Европски стил Овошје Плоча Поставена Кафе на

DEN 7626.24
Количината на стоката

Материјал : Керамички.Стил : Европски стил.Големина : 32*20 CM.Убави и стилски, уникатен.Исклучителна стил, полн со шарм.Материјал : Ceramic Style : Европската style Size : 32*20 CMcolor : White Beautiful и стилски, unique Exquisite стил, полн со charm Package се Вклучени : 1 * бонбони traynotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

R

Слични производи