.

.

RRRYN Пети Сепаратори, 2 ПАРЧИЊА Меки Силиконски Педикир Маникир Нокти Прст Сепаратор Флексибилни Прст Пети Spacer Поделба Straighteners Алатка (Боја : Јасно)

RRRYN Пети Сепаратори, 2 ПАРЧИЊА Меки Силиконски Педикир Маникир Нокти Прст Сепаратор Флексибилни Прст Пети

DEN 715.20
Количината на стоката

*На пети сепаратор согласува да подножјето форма, може да се одвојат прсти ефикасно, избегнување на цедење и промовирање на циркулацијата на крвта. *На пети носила е направен од мек SEBS материјал, која е еластична и растеглив, и не е лесно да се деформира, правење на вашиот одење и стоење повеќе погодно. *Овој вид на пети сепаратор може да се користи за да се зголеми соба помеѓу прстите, ослободување на болката предизвикана од преклопуваат, и да помогне да се поправи заеднички. *Овој вид на пети пенкалата е костим за jogger, танчер, алпинист, rider и други отворено спорт, и можете да крстоносните без грижи. *Нашите пети сепаратор нежно се коригира и го враќа природниот облик на прсти и нозете. *Здраво, добредојдовте во мојата продавница, имам голем број на производи, секогаш постои една погодна за вас!Функција, исто Така, овој вид на пети сепаратор е добар помине уметност алатка, може да се спречи вашите нокти од преклопуваат пред лак суши, правење на вашиот помине уметност поудобно и полесно.Спецификација : Материјал : Силикон.Боја : Розова , Виолетова , Сина , Проѕирно Злато Розова , Транспарентни .Големина на : 8*4*1.2 cm.Пакет се вклучени : 1x пар пети сепаратори.

R

Слични производи