.

.

Класа 50мл Килибар Волуметриски Колби со Земјата Стакло Затка (Случај 2)

Класа 50мл Килибар Волуметриски Колби со Земјата Стакло Затка (Случај 2)

DEN 873.36
Количината на стоката

Класа A. Рамен внатрешни работи bottoms за мешање со стандардни промешајте барови.Брза идентификација со голема, постојана, лесна-за-читање ознаки.Pipet пристап е лесно со широка уста, волуметриски колби.Чувствувате сила, издржливост и безбедност од тешки, униформа walls.Class На 50мл Килибар Волуметриски Колби со Земјата Стакло Затка (Случај 2).

R

Слични производи