.

.

FFENFEI 2022 Надгради Автомобил Телефон Планината, Преносни Автомобил Заградата за Автомобил Воздух Излезот, Мобилен Телефон Навигација Поддршка Гравитацијата Тип Авт

FFENFEI 2022 Надгради Автомобил Телефон Планината, Преносни Автомобил Заградата за Автомобил Воздух Излезот,

DEN 30.96
Количината на стоката

Оваа гравитацијата телефон носителот автоматски обезбедува вашиот телефон е стабилна и безбедна.Вашиот телефон влегува и излегува на носителот со леснотија со една рака.Одговара на повеќето стандардни отворите за вентилација со вертикална или хоризонтална ножеви.На 360-степен слободни ротација дизајн го прави овој држач се многу флексибилен и лесен.Возилото-монтирани мобилен телефон заграда може да се ротира и да се прилагоди без демонтажа обезбедување на вас со најдобрите агол на гледање.Тој е опремен со силиконски одредување на уред за да се обезбеди дека заградата ќе не врти додека возите.Врз основа дизајн е многу стабилна.Кога уредот е поставен во држачот,тежината на телефонот да се заклучува во триаголен заградата дури и на груб терен или при нагло сопирање.Овој автомобил вентилирани мобилен телефон носител е дизајниран со не се лизга силикон,па дури и на трнлив патишта,овој автомобил мобилен телефон носител е на повеќе цврсти,што ќе ви овозможи да се вози безбедно под различни условите на патот.Погоден за сите видови на паметни телефони од 4 до 6,5 инчи во висина.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends Car Заградата Е Погодна За Автомобил Воздух Излезот, Мобилен Телефон Навигација Поддршка Гравитацијата Тип Автоматско Заградата Функција : Ова гравитацијата телефон носителот автоматски обезбедува вашиот телефон е стабилна и безбедна.Вашиот телефон влегува и излегува на носителот со леснотија со една рака.Одговара на повеќето стандардни отворите за вентилација со вертикална или хоризонтална ножеви.На 360-степен слободни ротација дизајн го прави овој држач се многу флексибилен и лесен.Возилото-монтирани мобилен телефон заграда може да се ротира и да се прилагоди без демонтажа обезбедување на вас со најдобрите агол на гледање.Тој е опремен со силиконски одредување на уред за да се обезбеди дека заградата ќе не врти додека возите.врз основа дизајн е многу стабилна.Кога уредот е поставен во држачот,тежината на телефонот да се заклучува во триаголен заградата дури и на груб терен или при нагло сопирање.Погоден за сите видови на паметни телефони од 4 до 6,5 инчи во висина.Овој автомобил вентилирани мобилен телефон носител е дизајниран со не се лизга силикон,па дури и на трнлив патишта,овој автомобил мобилен телефон носител е на повеќе цврсти,што ќе ви овозможи да се вози безбедно под различни условите на патот.Параметар : Производ материјал : ABS Производ големина : 110x10x88mm пакетот вклучува : 1×Автомобил телефон држачот.

R

Слични производи