.

.

Чиста Оди Милениче Лаванда Мирис Кучешки Отпад Кеси, Брз-Вратоврска Се Справува Со Измет Кеси

Чиста Оди Милениче Лаванда Мирис Кучешки Отпад Кеси, Брз-Вратоврска Се Справува Со Измет Кеси

DEN 2176.80
Количината на стоката

Лаванда-миризливи отпад пикап кеси.Со quick-вратоврска се справува лесно да се печат отпад смрдеата внатре.Идеална за секојдневни прошетки или кога патувате.Достапни во 100-count, 250-count, и 400-count кутии.Удобен, leakproof Чисти Оди Милениче Лаванда Мирис Отпад Кеси се исполнет со лаванда мирис, да се маскираат мириси.Лесен за расчистување на соседството и добро за вашето куче, премногу.

R

Слични производи