.

.

Mssoomm Бакар Рамен Лента 3мм x 15mm x 1000mm, C110 Бакар Автобус Бар 99% Бакар T2 Стар Метал

Mssoomm Бакар Рамен Лента 3мм x 15mm x 1000mm, C110 Бакар Автобус Бар 99% Бакар T2 Стар Метал

DEN 1295.76
Количината на стоката

Ако овој предмет не е FBA, цената е врз основа на воздушниот транспорт и олово време е 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролетниот Фестивал; вие исто така може да се избере морето превоз и цената е пониска, олово време е за 30 Природни Дена.Должината на овој предмет е 1000mm/ 39.37 инчен, ние може да обезбеди било која должина како што сакате, а најдолгата е 6000mm/ 236.22 инч.Нашиот производ defaults круг работ бакар барови, ако треба правоаголна бакар барови, ве молиме ги споделите со нас.Ние би можеле да го процес бар, вклучувајќи свиткување, сечење и дупчење, ве молиме порака за нас. 110 Бакар е 99.9% чист бакар со електрична спроводливост оценка на 100+ % IACS.Спроводливост, отпорност на корозија, и еластичност прави 110 Бакар многу разноврсна во текот на еден широк спектар на апликации. 110 Бакар е anneal отпорни.Бакар бар е на високо-тековната проводници производ, погоден за висок и низок напон електрични апарати, прекинувачи, енергија дистрибуција на опрема, buss канали, итн.Спецификации : Бренд : Mssoomm Material : 99% Бакар T2 Стар Метал Олово Време : 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролетен Фестивал, предаден од страна на air Details : 1. Должината на овој предмет е 1000mm/ 39.37 инчен, ние може да обезбеди било која должина како што сакате, а најдолгата е 6000mm/ 236.22 инч.2. Ако овој предмет не е FBA, цената е врз основа на воздушниот транспорт; вие исто така може да се избере морето превоз и цената е пониска, олово време е за 30 Природни Дена.3. Ние би можеле да го процес бар, вклучувајќи свиткување, сечење и дупчење, ве молиме порака за нас.

R

Слични производи