.

.

Zonster Ќебе со Сирена Опашка за Деца Тинејџерите и Возрасните,Мека Топло Кадифен Руно Вреќа за Спиење Подароци за Девојки, Жени

Zonster Ќебе со Сирена Опашка за Деца Тинејџерите и Возрасните,Мека Топло Кадифен Руно Вреќа за Спиење Подароци

DEN 1615.20
Количината на стоката

Сирена опашка ќебе е дизајниран за да ги собере сите Деца.Одлично да се заврши на троседот, кауч, кревет или автомобил за гледа или нап спиење.Сирена опашки како вреќа за спиење би можеле да шаване на вашите нозе во ќебе и да се задржи топло.Изработени од мек материјал, Еко-пријателски и Кожа-friendly совршен за деца.Ќебе може да се користи во текот на годината.Заштита на нога температура има улога да го зачува сопственото здравје.Спецификација : Големина : како се покаже.Материјал : Кашмир.Боја : како се покаже.Пакет : 1 компјутер.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. !Пакет Including1pc*сирена опашка blanket Package Including1pc*сирена опашка ќебе.

R

Слични производи