.

.

Б Blesiya Сет на 4X Микро Волуметриски Колба 1-10 ML

Б Blesiya Сет на 4X Микро Волуметриски Колба 1-10 ML

DEN 549.60
Количината на стоката

Постојана дипломирањето линија, и жолта ознаки се лесни за читање.Големини се разликува : 1 m L, 2 m L, 5 m L, 10 m L; стои со база, многу стабилна.Со земјата pennyhead затка за построги запечатување. 4 парчиња по пак, обезбедува Professinal Точни Мерења.Микро Волуметриски колби за microchemical работа во лаборатории.Опис : - Микро Волуметриски колби за microchemical работа во лаборатории - 4 парчиња по пак, обезбедува Professinal Точни Мерења - Со земјата pennyhead затка за построги запечатување - Големини се разликува : 1 m L, 2 m L, 5 m L, 10 m L; стои со база, многу стабилна - Постојан дипломирањето линија, и жолта ознаки се лесно да се read Specification : - Материјал : Стакло - Димензии за различен капацитет (Отворање дијаметар x База дијаметар x Височина) : - 1 m L : 10 х 30 x 85 mm - 2 m L : 12 x 24 x 95 мм - 5 m L : 15 x 26 x 95 mm - 10 m L : 15 x 31 x 115mm Package Вклучува : 4 Парчиња Волуметриски Колби (1 m L, 2 m L, 5 m L, 10 m L за секој)Забелешка : ве Молиме овозможи 2-3мм димензии неточноста за рачно мерење.Ви благодариме.Ние се стремиме да понуди 5 ѕвезди на Услуги во испорака, испорака и услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

R

Слични производи