.

.

MatureGirl Фитнес Тракер, 1.47-Инчен Ip68 Водоотпорен Активност Tracker Здравје и Фитнес Smartwatch Повик за Потсетување, Спиење Откривање, 10 Спортски Начини за Жените и Мажите (Црна

MatureGirl Фитнес Тракер, 1.47-Инчен Ip68 Водоотпорен Активност Tracker Здравје и Фитнес Smartwatch Повик за

DEN 2383.20
Количината на стоката

1. 1.47-инчен full screen : 1.47-инчен high-definition висока осветленост на екранот, појасно и повеќе енергија-штедење, се појасно се под силна светлина, јасно анти-отпечаток, СТАН вграден во повеќе од 10 бира, полн со вашиот радосна карактеристики. 2. Лесен дизајн : 25g ултра-светлина, висока дефиниција на цел екран, зголемување областа на екранот, и поддршка на функцијата за будење.Мазни кожата-пријателски, исклучителна изработка, елегантен изглед, погоден за мода и деловни прилики, е вашиот совршен зглоб придружник.Поддршка на сопствени види лица да одговара на вашето расположение, стил или интерес, и да се добијат неограничен забава од динамичен види лица. 3. Повеќе спортски начини : производот содржи 10 спортски режими, што спортови вид на уживањето.Поддршка надворешни работи, неблагодарна работа, одење, отворено велосипедизам, велосипедизам, јога, кошарка, тенис, бадминтон, кошарка, итн., се вежба статусот во секое време, насекаде. 4. Ултра-долго траење на батеријата : висок капацитет 150m Ah литиум батерија, енергија-заштеда на перформанси, паметни сон, да ви донесе побезбедна искуство, и донесе поголема живост на вашата работа и живот. 5. Повеќе живот функции : ви овозможи со различни тело податоци во време за да ви помогне да се воспостави редовни навики за живеење за да се подобри вашиот квалитет на живот.Спецификации : Телесна тежина : 23.8 g Screen големина : 1.47 inches Resolution : 172*320 Capacity : 150m Ah Upper на корица : OGS glass Body : ABS+PCStrap : TPE strap Strap боја : black Standby време : 5-10 days Use време : 3-7 days Charging време : 2h Sensors : отчукувањата на срцето сензор, крв, кислород сензор, accelerometer Water-доказ : IP67 Working температура : -20℃~45℃Други функции : далечински камера, репродукцијата на музика, гледајте барање, јавете се на известување, не се наруши, примена порака за потсетување, потсетник за календарот, настан потсетување, времето, тајмер, калкулатор, stopwatch (стоперка), часовникот за аларм, заклучување на екранот.вклучува : 1*види.

R

Слични производи