.

.

GKASA Сончоглед Женска Круг Вратот без Ракави Резервоарот на Врвот Тренингот Симпатична Графика Печатени Јога Работи Атлетик Т Кошули, Блузи

GKASA Сончоглед Женска Круг Вратот без Ракави Резервоарот на Врвот Тренингот Симпатична Графика Печатени Јога

DEN 143.76
Количината на стоката

✈✈Стандард Превозот обично трае 7-20 дена да бидат испорачани .затворање. 【Меки и Удобни Резервоарот Врвот】 : цел е да обезбеди висок квалитет на производот и голем шопинг искуство.Ние го избере висок квалитет на памучна ткаенина, меки и удобни за вашата кожа. 【Повик за Летен Одмор】 : Сонце и кафе резервоарот кошули, блузи, за жени, смешни симпатична резервоарот блузи, за жени, природата графички печатени резервоарот блузи, за жени, секојдневен лето памук резервоарот блузи, за жени лабава одговара,опуштено резервоарот кошули, блузи, за жени. 【Голема Отворено Одмор Резервоарот на Врвот】 : Лесно се спарување со фармерки, кратко, legging, не само што ќе изгледа добро, уникатен стил, но исто така ве направи посреќни и повеќе опуштено,кога сте на одмор, пиењето кафе во сонцето. 【Повод】Голема секојдневен лето резервоарот на врвот кошули за жените, младите девојки, кога одат на одмор, пешачење, кампување, патување, забава, на улица, на шопинг. 【Забелешка】 : Нашата големина тука е Азија големина.се однесуваат на нашата големина на табелата во "Слика" или "Опис на Производот" да се избере правилната големина.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Жените Секојдневен Плус Големина на Печатење V Деколте, Краток Ракав Долго Т-маица, Блуза Top Season : All Gender : Жените Материјал : Polyester Decoration : None Clothing Должина : Long Sleeve Должина : Краток Sleeve Collar : V Neck Pattern Тип : Printing Style : Мода,Causal Package вклучуваат : 1 PC Врвот➤Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80" ➤Големина : M Биста : 110cm/43.31" Должина : 65cm/25.59" ➤Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 67cm/26.8" ➤Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Должина : 69cm/27.17" ➤Големина : XXL Биста : 114cm/44.88" Должина : 71cm/27.95" Боја : Црна | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

R

Слични производи