.

.

2 Парчиња 7 Мрежи се Перат Гардероба на Облека Организатор,Фармерки Преграда за Складирање Кутија, Свитлива Плакарот Фиока Организатор Облека Фиока Мрежа ,и 9 Ребр?

2 Парчиња 7 Мрежи се Перат Гардероба на Облека Организатор,Фармерки Преграда за Складирање Кутија, Свитлива

DEN 383.76
Количината на стоката

【Мрежа Материјал】 : Направен од мрежа најлон со парична казна изработка и трајност.лесен и издржливи.Ние ви препорачуваме перење тоа со рака кога се прима на чување кутија за прв пат, а потоа да се исуши.Поради тоа што е направена на нето-предиво, тоа е најдобро да се мијат со рака во подоцнежна употреба. 【2 Големина на Организаторот】 : 7 мрежа фармерки plaid + 9 мрежа кошула plaid.Може да биде укината кога не се користат, Лесно за чување, простор за заштеда.Мие, чувајте го на чиста и уредна. 【Погодно за сортирање-заштеда на време и простор】 : организаторот divider е многу погодна за чување облека, панталони, фармерки, маици, шалови, тенка облека, итн.Добро за организирање на вашата облека кога ќе заврши перење.Во голема мера го зголемува капацитетот на просторот за складирање и обезбедува со уредни и брзо проект за складирање. 【Лесно Да се Чисти】 : мрежа вентилација дизајн е хигиенски исправна и чиста, ефикасно намалување на мирис на облеката и чување на облеката свежи.Задебелена оксфорд ткаенина ивица, силна и не се деформирани, може да се мијат во машина за перење. 【Широко се Користи】 : Постојат повеќе прегради за сортирање и организирање на вашите лични предмети и да ја задржите вашиот простор за живеење организирани.

R

Слични производи