.

.

Homyl Bluetooth Слушалка V5.0 со Микрофон Hands-Free Лесни Безжични Слушалки за - не Полнење Случај

Homyl Bluetooth Слушалка V5.0 со Микрофон Hands-Free Лесни Безжични Слушалки за - не Полнење Случај

DEN 1922.40
Количината на стоката

* Отстранување на бучава, изградена-во HD микрофон нуди јасни аудио и звук, ви овозможува да уживате во високо квалитетна музика и јасно телефонски повици каде и да се. * Лесен и удобен, на 180 степени-бум рака swivels и се ротира за двете уши fitment, лесни, нема да предизвика товар за вашите уши. * Одговара за за за за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Мобилен телефон и другите Android уреди. * Bluetooth 5.0 обезбедува брз и стабилен спарување.До 2600 часа време на мирување, 1 часа брзо полнење. * Hands-free повик, гласовни сигнали нивото на батеријата, статусот на поврзаноста, го исклучите/вклучите статус, а исто така може да го објави телефонскиот број на приходи повикувачот.Лесен-за-се постигне копчиња да управуваат со вас музиката и повик лесно.Опис : - Bluetooth 5.0 обезбедува брз и стабилен спарување.До 2600 часа време на мирување, 1 часа брзо полнење. - Лесен и удобен, на 180 степени, флип-бум рака swivels и се ротира за двете уши fitment, лесни, нема да предизвика товар за вашите уши. - Отстранување на бучава, изградена-во HD микрофон нуди јасни аудио и звук, ви овозможува да уживате во високо квалитетна музика и јасно телефонски повици каде и да се. - Hands-free повик, гласовни сигнали нивото на батеријата, статусот на поврзаноста, го исклучите/вклучите статус, а исто така може да го објави телефонскиот број на приходи повикувачот.Лесен-за-се постигне копчиња да управуваат со вас музиката и повик лесно. - Одговара за за за i Pad, на КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Мобилен телефон и другите Android уреди.Спецификација : - Пакување големина : 100x75x30mm/3.94x2.95x1.18inch - материјал : пластика - приклучок за Слушалки капацитет : 300m Ah - Полнење склад капацитет : 2500m Ah Package Вклучува : 1x Earpiece1x Полнење Cable1x Под Headset Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Слични производи