.

.

Поставен на Покривот на Кабината Маркер Светлина Чад Леќа Килибар Жолта Црвена LED Собранието Светлина Полнење Компатибилен со 2003-2009 Hummer H2 '05-'09 ДУТ

Поставен на Покривот на Кабината Маркер Светлина Чад Леќа Килибар Жолта Црвена LED Собранието Светлина Полнење

DEN 1820.64
Количината на стоката

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Подобрување на изгледот на вашето возило со нова мода кабината покрив светилка.Го подобрува изгледот на вашата мускулите автомобил и, исто така инсталира дополнителна безбедност визија карактеристики.Објектив со темен чад изглед и LED покривот светилка.ОЕМ Референтен Дел Број : 25809312, 16531442, 15060525. Компатибилен со НАС Модели само За 2003-2009 Hummer H2 За 2005-2009 Hummer H2 ДУТ.Пакет Состојба : Нови 100% Пакет содржи : Поставување на LED Кабината Покрив Светлина * Item Тежина : 560g (1.23 lbs) Компатибилен со НАС Модели Само * За 2003-2009 Hummer H2 * За 2005-2009 Hummer H2 ДУТ * Некои модели може да треба мали модификации Опис * Димензија : Како на слика не е прикажана * Боја : Чад Леќа * ОЕМ Референтен Дел Број : 25809312, 16531442, 15060525 * светла Боја : Жолто / Црвени * Напон : 12 V * изработен од ABS Домување Атрибути * Подобрување на изгледот на вашето возило со нова мода кабината покрив светилка. * Го подобрува изгледот на вашата мускулите автомобил и, исто така инсталира дополнителна безбедност визија карактеристики. * Леќа со темен чад изглед и LED покривот светилка. * Пред-криви дизајн за прецизно одговара и тесни монтажа на возила. * Намалена моќ на побарувачката.Conserves енергија.ИЗВЕСТУВАЊЕ : * Ние препорачуваме професионална инсталација * да се Осигурате дека го прочитате внимателно опис на производот пред купување на производот, * Вашето задоволство е неверојатно значаен за нас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот и услугата.

R

Слични производи