.

.

Ratcheting Комбинација Клуч, 72 Заби 1/4in Ratchet Клуч Реверзибилна за Опрема за Ладење за Поправка за клима уред

Ratcheting Комбинација Клуч, 72 Заби 1/4in Ratchet Клуч Реверзибилна за Опрема за Ладење за Поправка за клима

DEN 280.56
Количината на стоката

Фалсификувани со хром vanadium челик, по термичка обработка, тоа има голема сила и голема torsion.Штекерот може да биде заменет со притискање на копчето, кој е лесен за ракување и заштедува време и напор.72‑заб ratchet клуч поддржува двонасочно на вредноста и можат да се префрлат на насоката на ротација.Висока цврстина, отпорност на абење, отпорност, не е лесно да ' рѓа или да се деформира.Анти‑намалувањето челик топката, лесен и флексибилен, потрајни, и го спречува ракав од испаѓање.Функција : 1. 72‑заб ratchet клуч поддржува двонасочно на вредноста и можат да се префрлат на насоката на ротација.2. Штекерот може да биде заменет со притискање на копчето, кој е лесен за ракување и заштедува време и напор.3. Анти‑намалувањето челик топката, лесен и флексибилен, потрајни, и го спречува ракав од испаѓање.4. Фалсификувани со хром vanadium челик, по термичка обработка, тоа има голема сила и голема torsion.5. Висока цврстина, отпорност на абење, отпорност, не е лесно да ' рѓа или да се деформира.Спецификации : Предмет Тип : Wrench Material : Хром-Vanadium Steel Color : Црвено+Blue Surface Третман : Полиран Хром Plating Wrench Облик : Една Глава Wrench Wrench Главата Тип : Плоштадот Type System : Metric Drive Плоштад Главата Големина : 1/4in Handle Вид : Прав Handle Length : Прибл. 144mm / 5.7 in Package Листа : 1 x Ratchet Wrench1 x Фиксна Bracket Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Слични производи