.

.

Лак Во Боја На Екранот Книга Помине Уметност Swatches Примерок Одбор За На Доградба На Акрилни Нокти, 120 Бои Со 144 Лажни Нокти Совети, Ноктите Гел Лак Боја Приказ Пракса Н

Лак Во Боја На Екранот Книга Помине Уметност Swatches Примерок Одбор За На Доградба На Акрилни Нокти, 120 Бои

DEN 623.76
Количината на стоката

【Лак Екранот】 Со овој ноктите боја книга, можете да го прикажете 120 различни гел лак бои и помине уметност дизајн колекции.Со секоја боја нумерирани, тоа е погодно да веднаш се најде на многу лак шише ви треба. 【Монтажни Помине Совети】Оваа помине swathces екранот книга има 12 монтажни боја барови кој може да биде инсталиран и да се симнат погодно, без било лепак е потребно. 【Повеќе од 120 Бои】За дополнителни 12 барови со картичка слотови, оваа помине уметност боја на екранот шема вклучува 144 транспарентен помине совети за повеќе бои и дизајни, и покрај тоа, може да се купи замена на одделни помине совети за промена на книгата во иднина. 【Помине Уметност Екранот】Направени од премиум квалитет на материјали, оваа помине уметност книга ќе биде исклучителна и professioal маникир/педикир алатка за нокти салон или само DIY пракса на почетници. 【Помине Книга Дизајн】ноктите екранот стојат го прави тоа практично да се покаже сите примерок бои во еден поглед, лесно за нокти техничари и клиенти да се средиме различни бои.И тоа може да биде нежен подарок за вашиот професионален помине техника пријатели.Со Повисок Квалитет.Монтажни боја барови.Нема потреба Лепак.Повеќе од 120 бои.Модерен Дизајн.Оваа ноктите боја на екранот книга има повеќе од 120 Бои - освен за 12 бела боја барови(секоја со 10 боја барови), тоа има дополнителни 12 барови со картичка отвори со 144 компјутери транспарентен помине совети за повеќе изборот на бои, и покрај тоа, може да се купи замена на ноктите совети за промена на бои за оваа книга во иднина.Направени од премиум квалитет на материјали, овој лак боја книга ќе биде исклучителна и professioal маникир/педикир алатка.

R

Слични производи