.

.

KS Алатки 515.1185-R010P Чекан Черупка, Мулти-Боја

KS Алатки 515.1185-R010P Чекан Черупка, Мулти-Боја

DEN 496.80
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува.Премиум tools.Бренд квалитет.Чекан штекер.KS Алатки 515.1185-R010 P Чекан Черупка Иновација е нашата мисија Ова е добро позната мотото на KS Tools.Ние се стремиме да работат во близина на клиентите и да им понуди проблем решенија за професионалци.Ова е единствениот начин на кој ние се донесе алатки на пазарот кои се прифатени од страна на клиентот.Се уште е странски збор за нас.Иднината претставува напредок и понатамошен развој.Од компанијата фондацијата, ние се страстни за производ иновации и сега широк спектар на производи кои ги исполнуваат сите барања.Сите наши напори се направени ни еден од најголемите меѓународни алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.И ние не сме завршува уште.

R

Слични производи