.

.

Adsire Monopod Светлина Стојат Носи Торба, Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај Црна Преносни за Фотографска Опрема за Студио(Мал)

Adsire Monopod Светлина Стојат Носи Торба, Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај Црна Преносни за Фотографска

DEN 1656.00
Количината на стоката

Издржлив Материјал : Изработени од најлон материјал, отпорност на абење, цврсти, трајни и долг животен век.Користете Цел : Заштита на tripod, monopod, и светлината стојат од тоа да биде изгребани.Сигурност Заштита : Fixed рамо ремени и мазна најлон поставата обезбеди дополнителна заштита.Применливи Опрема : Погоден за tripods, monopods, светлина стои и друга опрема.Две Сметководствена Методи : Опремени со еден рамо, рака, може да биде рачно, може да се носи на рамо.Функција : 1. Користете Цел : Заштита на tripod, monopod, и светлината стојат од тоа да биде изгребани.2. Применливи Опрема : Погоден за tripods, monopods, светлина стои и друга опрема.3. Сигурност Заштита : Fixed рамо ремени и мазна најлон поставата обезбеди дополнителна заштита.4. Издржлив Материјал : Изработени од најлон материјал, отпорност на абење, цврсти, трајни и долг животен век.5. Две Сметководствена Методи : Опремени со еден рамо, рака, може да биде рачно, може да се носи на рамо.Спецификација : Предмет Тип : Tripod Bag Material : Nylon Colour : Black Applicable Опрема : Tripod, Monopod, Светлина Стојат, Итн.Пакет Листа : 1 x Tripod Торба.

R

Слични производи