.

.

Жените Секојдневен Солидна Одбиеме Јака Џебови Копчиња Кошула Блузи Кратки Ракави Секојдневен Лабава Т-Маица Блузи

Жените Секојдневен Солидна Одбиеме Јака Џебови Копчиња Кошула Блузи Кратки Ракави Секојдневен Лабава Т-Маица

DEN 215.76
Количината на стоката

100% Полиестер.Еластична затворање.Рака Мие Само. ★★Сите натпревар : Тоа може да биде директно се исти со краток фармерки, leggings, здолништа и чизми.Ова е дефинитивно мора да го имате во вашиот плакар.Совршен сите-сезона серија!Класичен еден производи ви донесе комфорна и елегантно облечен искуство. ★★Сезона : Многу погодна за секојдневниот живот, семејни дружења, забави, плажи, одмори, канцеларии или било какви посебни прилики; четири сезони, погоден за пролет, лето, есен и зима.Карактеристики : Мода Жените Се Облекуваат,O-Вратот, Чипка, Tartan, Plaid, Печати, Асиметрични, Мини Фустан.Посебни Асиметрични дизајн и Plaid го прави повеќе секси и привлечни за да се носат.Материјал : Полиестер.Полиестер влакна,Изработени од високо квалитетен материјал, лесни мека и удобна.Информација за производот : Сезона : Летни,пролет,autumn Gender : Жените Повод : Daily Pattern тип : Printed Material : Polyester Style : Случајни,Fashion Sleeve Должина : Долги Sleeve Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Жените Врвот со Големина : X-Large | Боја : Зелена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

R

Слични производи