.

.

Премиум Мулти Цел Кујна Ножици - Тешки Кујна Shears Готвење Алатка за Сечење Пилешко, Месо, Риба, Билки, Зеленчук, BBQ, Плодови, Морски плодови, Отворете Тегли и Орев Бомби

Премиум Мулти Цел Кујна Ножици - Тешки Кујна Shears Готвење Алатка за Сечење Пилешко, Месо, Риба, Билки, Зеленчук,

DEN 239.28
Количината на стоката

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНА SHEARS - Удобни и супер остри кујна ножици ќе се направи за подготовка на храна, полесно и побрзо.На ножеви се ултра остри и испорача високо прецизни парчиња со минимален напор.Можете да лесно се намали кокошка, патка, риби, рак, сланина, аспарагус, билки, зеленчук, овошје, мали коски, ребра, пица и тестенини.Лесно како шише настроената и орев бомбичка.Исто така, можете да го користите за сечење картони, трудови, тврда пластика на производот кутии, средување на роуз произлегува, тешко гранки!.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - се каже НЕ на сите овие ножеви, хеликоптери и секачи кога имате овој Мулти Цел Кујна Ножици од Albali.Стоп cluttering вашата кујна со тони фрли-далеку работи и да го користите овој умен еден и само алатка.Заштедете пари, време и простор во вашата кујна.ИДЕАЛЕН ЗА BARBEQUE - за пешачење, логорување и други авантуристички патувања (го заменува бројни алатки).Сега вие не треба да се земе многу на ножеви и други кујнски алатки, шише отварачки и ножеви за чистење.Тоа е доволно само да се земе Мултифункционален Кујна Ножици!Употреба насекаде, каде што сакате!.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ - ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - ќе не оцрни или ' рѓа со текот на времето, како и повеќето кујнски ножеви.Направени од издржлив, храна одделение челик дека е ' рѓа и корозија.Тоа е разноврсна кујна shears во одличен дизајн и квалитет.ТОА Е БЕЗБЕДНО.Кујна ножици се остри, но не се опасни.Кујна ножици функција микро-serrated сечила кои обезбедуваат не се лизга сечење на разни кујнски задачи.Висок степен на заковки се избегне ножици одеднаш дојде освен во текот на користење.И дизајн на зглоб / стожерот точка е толку совршен, дека стожерот завртка нема да се изгуби.Голем симетрична прст дупки за да се добие цврст стисок за двете десно и лево раце луѓе.Тоа е машина за миење садови безбедно, иако рака измијте се препорачува.Дали сте губење на драгоцено време во потрага за нож и бројни алатки во кујната?Дали сте болни од сечење на вашите нокти, па дури и прстите?Мулти Цел Кујна Ножици од Albali има решение за сите на овој проблем!Лесно се Намали Свежо Овошје, Зеленчук, Месо и Повеќе.Трим исклучување масти или на кожата, се создаде залак големина парчиња, или дури и spatchcock / пеперутка целина птица - многу побезбедно отколку со користење на нож на лизгава пилешко.СОВРШЕН ПОДАРОК за Мајки, Готвачи и здрава-свесни луѓе, правење нивниот живот забавно и лесно.Можете да ја користите оваа алатка со леснотија при сечење, режење, пилинг, dicing, mincing, сечкање вашиот месо, Овошје и Зеленчук.Мулти-функција режа прави да нема потреба да се купат многу кујнски прибор.СОВРШЕН ПОДАРОК за СЕМЕЈСТВОТО и ПРИЈАТЕЛИТЕ!Благодарение на дебели нож, тоа е погодно да се сече со нож и висок квалитет на остриот челик ќе се направи готвење не само пријатно, но исто така брзо.Висок квалитет отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик го прави никогаш не треба да купат втор shears.Се СЕЧЕ, се ИСЕЦКА, ПАРЧЕ, КОЦКИ, КОРА, се ОЦРТУВА И се ОТВОРИ ШИШИЊА Микро-serrated сечилото на работ ви нуди не се лизга сечење за разни кујна храна.Пластични сечилото стража, те штити од добивање повредени.Лесен за употреба Производ право надвор од кутијата бараат малку или никакво техничко познавање.Да зачувате простор, време и пари во вашата кујна со Albali е Сосема Нов Неверојатен Gadget. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Вашето задоволство е наш приоритет и ние внимателно ќе ги тестираат секој производ пред пратката.Во случај веројатно дека тој не ги исполни сите ваши очекувања, ние ќе се целосно рефундирање на дека, *Без Прашања*.ЦЕЛ СЕГА и да се сврти готвење и првично во лесен, пријатен забава авантура.Купи за Семејство, Пријатели, познаници и Роднини.

R

Слични производи