.

.

ZKS-KS Бања Полица, Када Фах Бамбус Бања Фах Мост со Проширување Страни Изграден во Книга,Таблет Носителот Видиме Фах Wineglass Носителот Сапун Крпа Носителот Снек Сместу?

ZKS-KS Бања Полица, Када Фах Бамбус Бања Фах Мост со Проширување Страни Изграден во Книга,Таблет Носителот Видиме

DEN 1514.40
Количината на стоката

Нашите бамбус када коцки се дизајнирани за вашиот уникатен кадата и се да го правите речиси било кадата, па можете да остатокот увери дека квалитетот капење удобност доаѓа наскоро!.ДОБИЕТЕ СПА ИСКУСТВО - Со оваа уникатна бања полица, можете да остатокот вашиот омилен пијалок во пијалаци носителот, како стакло на прекрасна вино или вкусен чај , светлина неколку свеќи и да уживаат во луксузен време впива во када!.Кадата лента е многу светлина и естетски-пријатни со својот селски шарм, Изгледа одлично во секоја бања, Надградба на вашиот кадата со оваа прекрасна додаток!.Декоративен се потенцира за секој ентериер, Природни и елегантен изглед.Материјал : Направен од времето-отпорни и влага-толерантни бамбус, идеален за бања , Природно убава и долготрајни.Постојат многу карактеристики во нашите производи, па ве молиме да се чувствуваат слободни да поставуваат прашања, ако сакате да се види други стил производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања.Ние ќе одговори во рок од 12 часа.Големина : 75см x 23cm| во Боја : Gray With нашите када фах, лесно можете да разговарате со посебен народ во кадата, ги гледате вашите омилени филмови или читање на вашите омилени книги.Со оваа уникатна бања полица, може да се стави вашите омилени пијалоци во пијат.Во багажник, на пример, прекрасна вино и вкусна чај - светло неколку свеќи и да уживаат во луксузот време натопени во bathtub Package вклучува : 1 x Бања Rack TRANSFORM ВАШАТА БАЊА - Classing до вашата бања никогаш не било полесно, Само место на оваа када лента на вашата бања да се донесе lavishness на вашата бања, Нашите када фах ќе стојат во контраст на вашиот бела бања, што го прави око-фаќање.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК КОНЦЕПТ : функционира одлично како када caddy, Тоа исто така може да биде служат лента на вашиот кревет за читање време или појадок време, што е одличен подарок за вашиот љубовник, пријатели или семејството за време на Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ.Големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

R

Слични производи