.

.

WINOMO Barbell Клеча Подлога Вратот и Рамото Заштитна Подлога Перница за Стандард Барови

WINOMO Barbell Клеча Подлога Вратот и Рамото Заштитна Подлога Перница за Стандард Барови

DEN 299.76
Количината на стоката

Мек, дебел, со висок квалитет пена нема да се деформира или изгуби форма по повторна употреба.Лесен-за-сува Оксфорд ткаенина површината додава удобност и трајност и да се спречи лизгање.Одличен дизајн со магија лента затворање овозможува да едноставно да слајд во однос на секој бар за лесно да се вклопи и лесно отстранување.Идеален за користење кога изведувате различни вежби во Теретана, вклучувајќи squats, lunges и thrusts.Ова целосна должина подлога ќе се дистрибуираат тежина и соопштенија болка и притисок за заштита на рамената, вратот, колковите од модринки или на ризик од повреда.Опис Боја : Прикажува во сликите.- Материјал : Оксфорд ткаенина и пена.- Големина : Прибл. 37.5 * 7 * 7cm/ 14.8 * 2.8 * 2.8 инч (L*W*H).- Мек, дебел, со висок квалитет пена нема да се деформира или изгуби форма по повторна употреба.- Лесен-за-сува Оксфорд ткаенина површината додава удобност и трајност и да се спречи лизгање.- Одличен дизајн со магија лента затворање овозможува да едноставно да слајд во однос на секој бар за лесно да се вклопи и лесно отстранување.- Идеален за користење кога изведувате различни вежби во Теретана, вклучувајќи squats, lunges и thrusts.Пакет Including1 * Barbell Клеча Подлога Вратот и Рамото Заштитна Подлога Перница за Стандард Барови.

R

Слични производи