.

.

Threebodyman Не се Лизга Када Мат 24 x 16 Инчен Туш мат Бања мат Брзо Сушење ПВЦ Бања мат, Соодветна за Када, Туш, Тоалет, Браун

Threebodyman Не се Лизга Када Мат 24 x 16 Инчен Туш мат Бања мат Брзо Сушење ПВЦ Бања мат, Соодветна за Када,

DEN 239.76
Количината на стоката

Висок квалитет : Threebodyman Не се Лизга Туш Мат направени од издржлив, bisphenol A-слободни и phthalate-слободен ПВЦ пластика.Овој уникатен перница е совршен за ставање на површината на бања или туш.Лесно да се чисти и брзо сушење : добро направени porous дизајн ви овозможува да едноставно плакнење на пена на површината на мат.Ова ја подобрува циркулацијата на воздух и канализација вишокот на вода, со што мат сува брзо и не се склони кон грешки.Совршена големина : До 5 големини за да изберете од, вклучувајќи и две различни бои.Пријатно чувство : Стави оваа туш мат на дно на кадата да разлиствам вашата нозе додека капење, а во исто време ви обезбеди со тапацир и удобно поддршка во текот на туш, далеку од тешко и ладно обичните бања душеци.Безбедност : не се лизга слој на дното може цврсто да се поправи на мат во место, така да се осигура безбедноста на вашето семејство.Особено ако имате деца или стари лица кои се со поголема веројатност да падне, ве молиме да се стави оваа перница во туш за дополнителна заштита.Threebodyman Не Се Лизга Туш Мат.

R

Слични производи