.

.

Kodobo 100 Пакет Автоматски Осигурувачи 2 AMP APM/БАНКОМАТ 32V Мини Нож Стил Осигурувачи 2A Краток Спој Заштита Автомобил Осигурач - 100Pack

Kodobo 100 Пакет Автоматски Осигурувачи 2 AMP APM/БАНКОМАТ 32V Мини Нож Стил Осигурувачи 2A Краток Спој Заштита

DEN 215.52
Количината на стоката

100% СОСЕМА НОВ И ВИСОК КВАЛИТЕТ - со цел да се вклопи редовни БАНКОМАТ/APM осигурач на сопствениците.ИЗДРЖЛИВИ - Терминали се изградени од калај е оближена со цинк за отпорност на корозија и подобрени спроводливост.Kodobo осигурувачи направени од премиум материјали, брзи и прецизни спојување тековната да се заштити вашите возила и електрични уреди од краток спој и преоптоварување.ШИРОКО се КОРИСТИ - Овие избрани осигурувачи се специјално дизајнирани за Автомобили, Камиони, спортски автомобили, atv настана, UTVs, Camper RV, Мотоцикли, возен парк, Голф Автомобил, Брод, моторни, а повеќето воопшто DC апликации итн., покривање на таквите компоненти како радио, светло, пак сигнали, итн.УДОБЕН DETECTION - plug-in сечилото осигурувачи се направени од транспарентна ЈСВ со цинк легура инсерти и транспарентен куќишта за гледање на осигурач линк статус и брзо откривање на разнесени осигурач. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Обезбедување на вас со friendliest услуги на клиентите е нашиот број еден гол.Ова е причината зошто нашите производи се поткрепени со 100% пари гаранција за враќање во случај да не сте 100% задоволни со вашето купување. 100% сосема нов и висок квалитет - со цел да се вклопи редовни AMP APM/БАНКОМАТ на осигурувачот носители на Високи-температура, влијание-отпорни на пластични црева - Види-преку windows овозможи лесно инспекција Крајната коло заштита и висока спроводливост позлата Напон Оценка : 10 Волт - 32 Volt Големина : 0.4" (L) x 0.1" (W) x 0.6 (H) (mm X 10.9 3.6 mm X 16.3 mm).

R

Слични производи