.

.

Alvin Харпер Autographed Далас Каубојс Логото Фудбал W/SB Елисејските-Beckett W Холограмот

Alvin Харпер Autographed Далас Каубојс Логото Фудбал W/SB Елисејските-Beckett W Холограмот

DEN 1800.00
Количината на стоката

Ние Само Продаваат Предмети Со кој 3 Партија за Проверка.Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Страна Autographed Фудбал на Alvin Харпер на Далас Каубојс.Впишани SB Елисејските.Ова е Далас Каубојс Логото Фудбал.Овој предмет има Beckett Witnessed Authentication, кој Доаѓа со Beckett#'ed Налепница холограмот и генерички Beckett COA.Можете да го погледнете овој објект на Beckettwebsite, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или Приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.

R

Слични производи