.

.

Yonger Плоштадот Складирање Кутија Правоаголна Виткање Платно Ткаенина Складирање Кутија Организатор Складирање Кошница со 2 Раце на Двете Страни Мини Плоштад за Ск?

Yonger Плоштадот Складирање Кутија Правоаголна Виткање Платно Ткаенина Складирање Кутија Организатор Складирање

DEN 28.80
Количината на стоката

Лесна и компактна големина, кошница огради надолу за лесно складирање додека не е во употреба.Големина : 20*16*13cm 7.9 * 6 * 5.1 инчи (приближно) Лесно да се носат, голем капацитет за складирање торба.чување на сите видови на десктоп мали предмети,како што направи до сплетам , играчки, уметност , занает снабдува,прави до памук.Не-плетени ткаенини, мека и дише Мали во големина и свитлива, лесно да се носат.Пакет : 1 x Расадник Чување на Кутии.Совршено во коцка организаторот за рационализација на организацијата или на полиците за униформа look It ќе биде Најдобро за Складирање Кошница за вашите Книги, Списанија, ЦД, ДВД-а, Топки, да се Видиме, Слушалка, Полначи Кабли, Козметика, Шминка, Копчиња, Картички, Закуски, Пешкири, Облека, долна облека, Градник, Чорапи, Детски Играчки, Пелени, Куче Играчки, и така натаму.

R

Слични производи