.

.

19V 2.15 НА 40W AC Адаптер за Полнач за Acer Стремат Еден A150 A110 AO532h AO722 D150 D250 D255 D260 D270 KAV60 NAV50 PAV70 ZA3 Chromebook C7 C710 PA-1300-04 ДП-30JH Б ADP-40-ТО АК.040AP.024

19V 2.15 НА 40W AC Адаптер за Полнач за Acer Стремат Еден A150 A110 AO532h AO722 D150 D250 D255 D260 D270 KAV60

DEN 311.76
Количината на стоката

Излез : наизменична СТРУЈА 19 V 2.15 НА 40 W Текст : AC 100-240 V 1А 50-60 Hz Конектор Големина : 5.5*1.7 мм Prongs : 3-Prong Пакет : 1x Ac адаптерот и 1x Ac Кабелот за напојување/Кабел.Овој Адаптер работи со Acer Стремат V5 E3 E5 Es1; Travel Mate Б1 B113 TMB113; Acer Стремат Еден D250 D255 D255 E D257 D260 D270 532h 722 A110 AO532h AO722 KAV60 NAV50 PAV70 ZA3 Acer Iconia Tab Таблет Компјутер Pc W500 W500p W500p-bz412 W500-bz414 W500p-bz841 W500p-bz444. Компатибилен за Acer Стремат Е1 E3 E5 E15 ES1 Е1-510 Е1-510 P Е1-522 Е1-532 Е1-532 P Е1-572 Е1-572 P E3-111 E5-511 E5-511 P E5-521 E5-571 E5-571 P ES1-111 M E3-111-C0 WA.CE/FCC или ROHS Уверение за Безбедност;100% Компатибилност Со ОЕМ Адаптер/Полнач. 24 x 7-Мејл Поддршка, 12 Месеци гаранција, 30 Дена Гаранција за враќање на Парите.Спецификација Влез : 100 - 240 V 50-60 Hz Излез : 19 V 2.15 НА Моќност : 40 W Интерфејс : 5.5 мм*1.7 мм(Погледнете ја сликата) Компатибилни Модели За Acer Стремат Еден A0 A110-1722 Серија За Acer Стремат Еден A110 L Серија За Acer Стремат Еден A150 L Серија За Acer Стремат Еден A150 X Серија За Acer Стремат Еден AOA110-1295 Серија За Acer стремат еден AOA110-1626 серија За Acer Стремат Еден AOA150-1006 Серија За Acer стремат еден ZG5 За да се Стремат Еден 10.1" - Црна За да се Стремат Еден 8.9" - Црна За да се Стремат Еден A110-1295 A110-1545 A110-1691 A110-1698 A110-1722 A110-1812 A110-1831 A110-1948 A110-1955 A110-Ab A110-Ac A110-Термини A110-Agc A110-Aw A110-Бб A110-Зк A110-BGb A110-BGw A110 L blau A110 L вајс A110 X Црна Издание A150-1006 A150-1049 A150-1126 A150-1249 A150-1382 A150-1447 A150-1493 A150-1532 A150-1570 A150-1672 A150-1890 A150-1983 A150-Ab A150-Ac A150-Aw A150-Бб A150-Bb1 A150-Зк A150-BGb A150-BGc A150-BGw A150-Б.к A150-Bk1 A150-На A150-Bw1 A150 L blau A150 L вајс A150 X blau A150 X вајс D150-1044 D150-1125 D150-1165 D150-1197 D150-1322 D150-1462 D150-1577 Година D150-1587 D150-1606 D150-1647 D150-1860 D150-1920 D150-1 B D150-1 Bk D150-1 Br Acer Chromebook C7 AC700 C700 C710 : C710-2055 C710-2457 C710-2487 C710-2833 C710-2834 C710-2847 C710-2856 Acer Travel Mate B113 TMB113-E TMB113-M Acer Стремат Timeline X 1830 година 1830t 1810t Компатибилен Дел Броеви Acer ADP-40-ТО А, ADP-40-ТО C, CPA-1650-02, PA-1700-02, PA-1300-04 SADP-65 KB D KAV10 KAV60 NAV50 P1 VE6 PAV70 Z5 WAH ZA3 ZE6 ZG5 ZG8 MS2377; ADP-30 JH Б, PA-1300-04, АК.040 AP.024, HP-A0301 R3, АП.03003.001, ADP-40 PH ББ, АП.04001.002 Пакет Содржина 1x Ac Полнач за батерии 1x Ac Кабелот за Напојување/Кабел Купи со доверба! 12-Месечна Гаранција Брод следниот работен ден 24 x 7 e-mail Поддршка на 30 Дена Гаранција за враќање на Парите.

R

Слични производи