.

.

Под Оклоп Мажите Armour Руно Пресврт Панталони

Под Оклоп Мажите Armour Руно Пресврт Панталони

DEN 976.32
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови & страна капка-во џеб.Еластична обврзувачки за манжетни.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови & страна капка-во џеб.Еластична обврзувачки за манжетни.Сите-во текот пресврт ефект.

R

Слични производи