.

.

FreezeFrames Сина Светлина Блокирање на Очила 10 КОМПЈУТЕР, Таблет Читање на Игри на Компјутер, ТВ Телефони, Очила, Анти напрегање на очите УВ Филтер Сјајот & Намалување на

FreezeFrames Сина Светлина Блокирање на Очила 10 КОМПЈУТЕР, Таблет Читање на Игри на Компјутер, ТВ Телефони,

DEN 478.80
Количината на стоката

Поликарбонат рамка.Поликарбонат леќа. 10 PC Freeze Frames Очила - Класичен Мат Црно Стакло Рамка и висок квалитет на леќа анти-отсјај функција.TR90 Високо Квалитетни Материјали - TR90 рамка експлозија доказ леќа се трајни.На nosepads и храмови се чувствуваат удобно и лесно да се носат за да се спречи лизгање.Сигурен Дизајн : Плоштадот дизајн и дијамант намали геометриски направи секогаш да доведе до модата, кои не само што се заштитат очите од штетните зраци, но, исто така, придонесе за декорација за вашиот личен стил.Лесни deisgn - удобно носење без било каква непријатност или товар.Freeze Frames Услуга - се Надеваме дека нашите сина светлина блокирање очила може да обезбеди здравствена заштита за носителите очите.На располагање да ви обезбеди со 30-ден за слободни пари гаранција за враќање.Ако било какви прашања или проблеми контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Како анти сина светлина очила работа?Анти сина светлина очила работа да ги блокира штетните сина светлина, зраци и ги спречи од постигнување на нашите очи.Природно зголемување на контрастот на екранот, што го прави работите полесно да се види и затоа го намалува нивото на притисокот врз твоите очи.Одлично решение за проблемот на сина светлина изложеност : Преносни - можете лесно да ги вклучи и исклучи во зависност од она што се прави.Вашите главоболки, сува и уморни очи, и лош сон квалитет сите ќе се намали Ќе бидете во можност да работат на вашиот компјутер или гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА без да се грижиш за своето здравје.Freeze Frames Сина Светлина Филтер Очила Freeze Frames анти сини очила може да блокира 90% штетни сино светло Сина светлина блокирање очила филтер и да се намали штетната сина светлина.Оваа сина светлина филтрирање компјутерски очила за ублажување на око замор и напрегање на очите од дигитални екрани после долгогодишни сурфање на веб.Производ Детали Име на Производ : Freeze Frames анти сини очила Возраст опсег : Сите возраст Функција : филтер штетната сина светлина и заштита на корисникот очи леќа Материјал : Висок квалитет поликарбонат Пакетот Вклучува 1x Очила 1x Очила крпа 1x Очила крпа покрие 1x Очила случај Freeze Frames очила се специјално дизајнирани за да се филтрираат дел на штетната сина светлина.Премиум карактеристики на Freeze Frames леќи, прават статистика време поудобно и помогне да се елиминира симптомите на дигитални напрегање на очите.

R

Слични производи