.

.

Yankees Rickey Хендерсон Потпишан 1985 платен список Проверете БАС Slabbed - Бејзбол Slabbed Autographed Картички

Yankees Rickey Хендерсон Потпишан 1985 платен список Проверете БАС Slabbed - Бејзбол Slabbed Autographed Картички

DEN 1574.40
Количината на стоката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; Бејзбол Slabbed Autographed Картички.Yankees Rickey Хендерсон Автентични Потпишан 1985 платен список Проверете БАС Slabbed Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Rickey Хендерсон сувенири.New York Yankees сувенири.

R

Слични производи