.

.

YUTINGW Facelift LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Последователни Blinker, Компатибилни со Рено Koleos HY 2011-2017 Страна Огледало Индикатор Светилка

YUTINGW Facelift LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Последователни Blinker, Компатибилни со Рено Koleos HY 2011-2017

DEN 2395.20
Количината на стоката

Fitment : , Компатибилни со "Рено" Koleos 2012-2016, , Компатибилни со "Рено" Koleos HY 2011-2017 1 Генерал. Според фабричките спецификации.Совршен натпревар оригиналниот автомобил.Лесна инсталација.Стабилни карактеристики,висока сигурност.Facelift LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Последователни Blinker , Компатибилни со "Рено" Koleos HY 2011-2017 Страна Огледало Индикатор Lamp Attention In цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот вашиот автомобил кога сте купување!Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики,ви благодариме!Функција : Според фабричките specifications Perfect одговара на оригиналот car Easy installation Stable карактеристики,висок reliability Description : Вклучува : Еден пар(право и лево)Вода да Тече, се Претвори Signals Installation : Директно replacement Housing боја : како на сликата show Light боја : Yellow Long животниот век,Повеќе Безбедност,100% Waterproof Fitment : , Компатибилни со "Рено" Koleos 2012-2016 , Компатибилни со "Рено" Koleos HY 2011-2017 1 Генерал.

R

Слични производи