.

.

DIAOD Подот Светилка Креативни Кат Светлина за Дневна Соба Уметност Светлина Кревет во Спалната соба Кат Светилка

DIAOD Подот Светилка Креативни Кат Светлина за Дневна Соба Уметност Светлина Кревет во Спалната соба Кат Светилка

DEN 1284.00
Количината на стоката

Е Bulbls Вклучени : Нема.Стил : Модерна.Извор на светлина : LED Светилки.Карактеристики : модерна.Напон : 90-260 V.Е Bulbls се Вклучени : No Style : Modern Light Извор : LED Bulbs Features : modern Voltage : 90-260 VPower Извор : ACltem Тип : Foor Lamps Wattage : 41-50w Base Тип : E27 Material : Aluminum Is Dimmable : Никој Материјал : Glass Switch Тип : Копчето Switch.

R

Слични производи