.

.

WALNUTA Вино Решетката Декорација Дневна Соба Вино Кабинет Декорација Вино Решетката Европски Стил Вино Фах Housewarming Подарок (Боја : А, Големина : 271736cm)

WALNUTA Вино Решетката Декорација Дневна Соба Вино Кабинет Декорација Вино Решетката Европски Стил Вино Фах

DEN 11285.04
Количината на стоката

Не е само украс, но, исто така, дело на уметноста.Прекрасен изглед, издржливи.Околу лесно да се чисти, бришејќи е лесно да се чисти и без боја испаѓање.Смола текстура и топло срце облик направи дома живот веќе не е досадна.Декорација е разновиден, додавање на забава во вашиот дом живот.Не е само украс, но, исто така, дело на уметноста.Прекрасен изглед, издржливи.Околу лесно да се чисти, бришејќи е лесно да се чисти и без боја испаѓање.Смола текстура и топло срце облик направи дома живот веќе не е досадна.Декорација е разновиден, додавање на забава во вашиот дом живот.Материјал : Resin Packing листа : 1 * вино решетката.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

R

Слични производи