.

.

Wildkin Деца Duffel Торба Пакет со Перница Безделник (Пеперутка Градина)

Wildkin Деца Duffel Торба Пакет со Перница Безделник (Пеперутка Градина)

DEN 491.76
Количината на стоката

ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН КОЈ ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ – На Duffel перниче за патување се прави од 600-denier полиестер со влага-отпорни најлон внатрешни работи за да се осигура дека без оглед на вашето дете продавници внатре остане безбедно и сува.Во текот на летото, тоа држи вашиот малку еден кул обезбедување на вашето дете дремење се мирен. 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ОД ДЕФЕКТИ : Ние се стремиме за среќен клиент искуство!Сите наши производи се карактеризираат 90-ден производителот против дефекти - нормалното носат и солза, и злоупотреба исклучени.Многу патување-friendly кат безделник кои можете да ги најдете на интернет!.ГО НОСАТ ВАШИОТ НАЧИН – Деца љубов има опции кои споделите со нив го прават нештата на свој начин, и децата duffle перница и Перница Безделник им даде само тоа!Секој duffle доаѓа во комплет со отстранлив поместена рамо, рака.Да се соберат вашиот кат безделник за деца, се пополни секој со стандардна големина перница.8 x 27 инчи е совршен за sleepovers, за викенди на бабата, или snuggling со книга, одличен постојан придружник.Wildkin е Duffel перниче за патување е совршен додаток за sleepovers, спортски пракса, викенд на бабата, и сè во-помеѓу.Перница Безделник чува вашето мало еден кул обезбедување на вашето дете дремење се мирен, особено кога се на училиште или на патување.Кој жив, разиграни модели, вашето дете ќе љубов оваа забавна нов прилог на нивното училиште и патна опрема.На Overnighter Duffle чантата, исто така, има две трајни сметководствена ремени на врвот за деца кои сакаат рачен дизајн додека Перница Безделник е дизајниран за да го подобрите вашето дете спие искуство.ПАТУВАЊЕ ВО СТИЛ – Во Wildkin, ние знаеме дека деталите се важни за вас и за вашето дете, и ние се сигурни дека нашите Duffel торба за момци и девојки и под Перница Безделник беа дизајнирани со тоа на ум.Точно тестирани за да се осигура дека сите делови се доведе-безбедно, BPA-free, phthalate-бесплатно, и да се придржува до сите правила и прописи утврдени од страна на Потрошувачот Производи Комисија за Безбедност.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ ПОТРЕБИ – На Overnighter Duffle Торба е пространа внатрешност значи дека вашето дете може да пакет повеќе од само голи потреби!Дали си за пакување cleats и закуски за фудбал пракса, или пижами и нивните омилени мечето за забавно-пополнети sleepover, ова duffle продавници сето тоа додека нашата Перница Безделник карактеристики пет одделни перница џебови, секој со пригоден плик затворање.Кога станува постудено, тоа дискови топол воздух и резерви тоа да го подобрите вашето дете спие искуство.Седат назад и да се релаксираат со Wildkin е ултра-удобен кат перница за деца!Овој кат безделник за деца е совршен за sleepovers, за викенди на бабата, или snuggling со добра книга.вашиот малку ќе љубов која се протега од врвот на нивните безделник кревет.

R

Слични производи