.

.

ТЕРМОС Колба, Нерѓосувачки Челик, Патка Јајце, 1.2 L

ТЕРМОС Колба, Нерѓосувачки Челик, Патка Јајце, 1.2 L

DEN 1169.28
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува.ТЕРМОС вакуум изолација технологија чува топли пијалаци за 24 часа, или ладна за 24 часа.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Кул на допир со топли течности, пот-доказ со ладна.Изолирани од не ' рѓосувачки челик служат првенство.Пресврт и се прелива затка ви овозможува да се прелива, без отстранување на затка.Термос производи испорача она што е важно во секое време.Како еден од водечките производители на погодно изолирани производи за повеќе од 100 години, Термос е доверлив од страна на потрошувачите да им обезбеди на подвижни контејнери со кои се промовира безбеден и здрав начин на живот.На Stai.

R

Слични производи