.

.

Hasbro Сребро - Масовно Мини Медиуми Музички И Видео Плеер

Hasbro Сребро - Масовно Мини Медиуми Музички И Видео Плеер

DEN 1079.76
Количината на стоката

Овој дигитален аудио плеер доаѓа со интегриран FM тјунер, а JPEG слика на слики, аудио и видео репродукција поддршка и 128 MB на вградената меморија.Видео репродукција поддршка е компатибилен со AVI, WMV, MP3, и WMA формати.Исто така 1.1" OLED екран осетлив на допир екран.Од Производителот Стави видео, музика и фотографии во вашата дланка со Масовно Мини Media player!На 128 MB одборот меморија значи дека може да собере речиси 2 часа на дигитална музика, до 1 час на видео, до 1,200 фотографии, или комбинација од сите три, во зависност од големината на датотеката.Сакате да ги слушате вашите омилени FM радио станица?Вградениот дигитален FM стерео радио и снимач овозможи да снимате и да ги зачувате вашите омилени песни додека сте слушање!Еден 1.1-инчен OLED боја на екранот е со големина на само правото на личен гледање.Удобен екран осетлив на допир контроли и литиум-јонска батерија направете го тоа лесно за употреба!Носете го вашиот плеер околу вратот и, со две слушалки дигалки, пријател може да го приклучиш во вашиот играч и да го слушнете заедно!Системски побарувања : КОМПЈУТЕР со USB порта.Microsoft Windows 2000/XP.Direct X 9.0 c или над) е потребно за видео-конверзија софтвер.Intel Pentium 4 или еквивалентно. 128 MB RAM МЕМОРИЈА.Медиа плеер доаѓа со earbuds, USB кабел, и со видео-конверзија софтвер.Вклучува не-rechargable/не-заменливи литиум-јонска батерија.

R

Слични производи