.

.

Проток на воздух Доза Худ Лажичка, Автомобил Декоративни Воздухот се Пропустливи Покрива Црна Хауба Лажичка за GT V8 2005-2009

Проток на воздух Доза Худ Лажичка, Автомобил Декоративни Воздухот се Пропустливи Покрива Црна Хауба Лажичка

DEN 1420.80
Количината на стоката

【Одговара за】 Проток на Воздух Доза Худ Лажичка Одговара за ford Mustang GT V8 2005-2009. Направени од страна на професионални производство, квалитет ги исполнуваат или надмина строги ОЕМ барање. 【Функција】Направени од автомобилската степен на пластични материјали со црн финиш, анти мало влијание.Нека воздухот се оди преку лажичка во моторот област, држи мотор хаубата во кул состојба. 【Прави Автомобил Посебни Кул】 Со селотејп, тоа нема да го оштети вашиот автомобил, бојата кога ќе отстраните подоцна.Го прави вашиот автомобил посебни кул и препознатлив, драматично го подобрува вашиот автомобил стил. 【Се користи За Декоративни】Црна Проток на Воздух, се Пропустливи Залив се користи за декоративни, нема значителни топлина дисипација функција.Универзална одговара за целиот автомобил.Ве молиме Потврдете ја Големината на Аспираторот Топки Пред да Нарачате!. 【Лесно да се Инсталира】Проток на Воздух, се Пропустливи Покрие го прави вашиот автомобил се подобрува во оценки.Лесна Инсталација, селотејп база, Без дупчење потребно,Чистење на автомобил површината пред лепење тоа.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Material : Plastic Color : Black Package Тежина : Околу. 1647g / 58.1 oz Fitment : за ford Mustang GT V8 2005-2009 Package се Вклучени : 1 * Воздух Пропустливи Худ Scoop1 * Пакет на Завртка Fittings Note : 1. Професионалната инсталација е препорачливо.2. Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.3. Ве молиме овозможи 0.5 ~ 1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Слични производи