.

.

Подарок Кошеви за Жените, Спа Подароци за Неа, 15pc Сет, Најдобриот Подарок Идеја за Жени

Подарок Кошеви за Жените, Спа Подароци за Неа, 15pc Сет, Најдобриот Подарок Идеја за Жени

DEN 839.76
Количината на стоката

Негување Состојки Формулиран со природни состојки како што се Сончогледово Семе на Нафта и Витамин Е помогне да придавам влогови и омекне сува кожа.Етерични Масла Флорални етерични масла кои се содржани во оваа бања поставете ги смири умот, да го унапредува целокупната благосостојба и обезбедува крајната спа искуство.Премиум Плетен Кошница Поставите Овој голем плетен кошница е рачно изработени до совршенство со внимание на изработка и детали.Тоа е совршена големина за да се направи било примачот чувствуваат разгалено и посебни.Тоа може да се користи на многу различни начини како што е чување на различни предмети во прав соба, бањата или во спалната соба.uxurious at-home Спа Поставите Предмети вклучуваат : туш гел, меур бања, бања сол, потпури, телото чистење, телото магла, лосион за тело, плетен кошница, и повеќе.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК Нашата пронаоѓа и убава пакување е совршен како подарок или за свој indulgent задоволство.Популарен празник, роденден, годишнина, празници, ви благодариме подарок за себе или некој близок во секое време од годината!.Подарок Кошеви за Жените, Спа Подароци за Неа, 15pc Сет, Најдобриот Подарок Идеја за Жените.

R

Слични производи