.

.

DOITOOL 2 парчиња Нога Лифт Пета Перници Нога Издигнувајќи Оптоварување Перница Глуждот Остатокот Нога Заштитник Поддршка за Скршени Глуждот Пета Заштита

DOITOOL 2 парчиња Нога Лифт Пета Перници Нога Издигнувајќи Оптоварување Перница Глуждот Остатокот Нога Заштитник

DEN 470.40
Количината на стоката

Памук.Нога Кренете Перници Погоден за нога повреди, нога повреди, нога хирургија, нога хирургија, нога рани, подобрување на циркулацијата, и повеќе.Ноќна Грижа Нога Влошки Интимни 360 степени агол дизајн, без оглед на она што лежи на телото може да гарантира кота на нозете.Нога Издигнувајќи Поддршка Можете да го користите кога сте на одмор во кревет или да седнат во вашиот омилен стол.Глуждот Поддршка Лифт Дише и премиум материјалот, удобно и мека да се носат.Нога Кота Перница Обезбеди неопходните циркулацијата на воздух за телото здравје и комфор.Карактеристики - Материјал : Памук, сунѓер.- Боја : Сина.- Големина : за 15 X15cm.Пакет Вклучувајќи 2 x Нога Прстен Влошки.

R

Слични производи