.

.

iTouch Спорт 3 специјално Издание Здравје и Фитнес Smart Watch со 24/7 отчукувањата на Срцето, Pedometer, Температурата на Телото се Следи, 14+ Дена Батеријата, Мерло/Розово Злато

iTouch Спорт 3 специјално Издание Здравје и Фитнес Smart Watch со 24/7 отчукувањата на Срцето, Pedometer, Температурата

DEN 2760.00
Количината на стоката

Песна отчукувањата на Срцето 24/7, Чекори, Растојание, и Калории изгори.Да добијат Известувања за текст, call (повик), календар и smartphone апликации директно од вашиот паметен часовник.Да најде нови начини да се задржи вашето тело се движи со 8 спортски режими, вклучувајќи ги и трчање, велосипедизам, пешачење, елипсовидна обука, кошарка, бејзбол, фудбал и фудбалот.Температурата на телото се следи ви овозможува да ги пратите на вашето тело темп.Следете ја својата секојдневна активност на штрек и да го видите вашиот трендови во i TOUCH Wearables стан.

R

Слични производи