.

.

Возрасни помине clippers 7-парче Помине Поставите Помине Ножици Нерѓосувачки Челик Помине Set-преносни Патување Убавина Поставување на лицето, Cuticle И Ноктите за Нега на ?

Возрасни помине clippers 7-парче Помине Поставите Помине Ножици Нерѓосувачки Челик Помине Set-преносни Патување

DEN 1924.08
Количината на стоката

Исклучителна маникир поставена е спакувана во кожен кутија, таписерии и убава.Нокти множества се совршен подарок за мажите и за жените!Погоден за семејството и пријателите.Погоден за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња и постари лица.Ноктите clippers се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остри и силни.Големината е умерени, со удобни не се лизга рачка, тоа е напор да се користи. 7-парче помине алатка во собата.Маникир, педикир, веѓа кроење, акни, отстранување, ексфолиране, итн.да се заврши во еден сет.Ова е изненадување подарок за жените и мажите.Содржи помине clippers, вертикален помине clippers, мулти-цел ножици, уво зема, olecranon помине clippers, нокти датотеки, и V облик на притисни убодите.Ако имате било какви прашања во врска со пред-продажба и по-продажба на, ве молиме слободно контактирајте ме преку е-маил и јас ќе ти одговорам едно по едно.Име на производ : ноктите clippers set Product материјал : не ' рѓосувачки челик + СТП кожа case Specification : 7-парче set Weight : околу 295 grams Suitable за публиката : возрасни/elderly Tips : 1. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.2. Поради различни агли и снимање светлина, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.3. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме да ги производ со вода и мека крпа во време и избришете го сув.4. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молиме ставете ја во некое место надвор од дофат на деца, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!.

R

Слични производи