.

.

LEVERLOC Агол Туш Caddy Вшмукување Чаша И НЕ-Дупчење Отстранлив Туш Caddy Вшмукување Чаша Бања Туш Полица Тешки Max Задржете 22lbs Caddy Организатор Туш Агол Решетката за Бања & Ку?

LEVERLOC Агол Туш Caddy Вшмукување Чаша И НЕ-Дупчење Отстранлив Туш Caddy Вшмукување Чаша Бања Туш Полица Тешки

DEN 623.76
Количината на стоката

【Една Секунда Инсталација】 - Едноставно изберете непропусниот и мазна површина, чиста и сува тоа.Потоа, ги тргнеме на заштитна маска од вшмукување чаша, и да се поттикнат на одборот на "PUSH" тешко со дланката додека не се слушаат слаб звук "ЗДИВ".Ве молиме бидете сигурни дека вашата рака е нормално на ѕид.Потоа можете да ја завршите инсталацијата во една секунда.Без дупчење, без завртки, нема дупки, без лепак, без tools да се применуваат вшмукување чаша агол туш полица.Дури и дете може да го инсталирате овој туш caddy лесно. 【Мултифункционален】 - аголот туш caddy вшмукување чаша работат одлично во туш/ бања/ када/ контра врвот/ кујна и повеќе.Агол Решетката за шампон, туш гел, козметика за коса, клима уред и повеќе.Куки висат вашиот жилет, облека, крпи, loofahs, итн. 【Уникатен Сите Околу Дренажа Дизајн】 - Со толку многу дренажа дупки и -6° склони дното, туш полица има максимум за вентилација и вода капе од далеку.Чувајте ја вашата бања производи се исуши брзо и чисти.Бања caddy е пренослив.Исто така можете да ја искористам оваа caddy организатор надвор за табела се организира. 【Моќен туш caddy со згусне пластични може да се одржи до 10 KG / 22 кг и се држи за здрав години по инсталацијата, без било каква загриженост.Димензии на туш кошница е 12 * 5 * 4.7 инч(L*W*H) и растојанието помеѓу 2 вшмукување чаша е 9.8 инч. 【Топло Совети】 - ве Молиме да се потсети дека не држи ова вшмукување чаша агол туш caddy на инјекциска смеса линии.Оваа моќна агол туш caddy се работи најдобро за не-porous, impermeable, мазни површини, како што се стакло, огледало, полиран метал, од нерѓосувачки челик, од пластични одбор, ѕидни плочки, зрнеста гранит, итн.Еден притисни за да почнат нов живот. 1. 1 секунда за инсталација. 2. Прилагодливи Тока Дизајн. 3. Држи до 22lbs.Како да се Користи. 1. Чистење на ѕидот и го сув. 2. Тока на вшмукување чаша. 3. Полетување на заштитна маска. 4. Притисни тоа силно се додека претрес на "здив" звук.Како да се повторна употреба. 1. Вметнување картичка за да ја отстраните вшмукување чаша, потоа измијте ја со топла вода. 2. Сушете или воздухот сув.Се применуваат за : . √ Керамички Плочки. √ Цврсто Дрво Ѕид. √ Мазна Мермер. √ Стакло. √ Fiberglass. √ Акрилик Одбор.X Груба Површина.X Попуштат Површината.X Печатени Површината.

R

Слични производи