.

.

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот, Кампување Вентилатор за Статистика/Travel/Риболов

Преносни Стои Фан, USB Полнење Телескопски Фан со Ноќ Светлина, Мини Foldaway Кат Фан со Телефонот Носителот,

DEN 2193.36
Количината на стоката

【СТОИ ФАН】Мулти‑функција, биро вентилатор + кат вентилатор + телескопски виткање вентилатор за лесни за складирање.Воздухот circulator фан има функции на ладење.Во исто време, тоа е исто така мобилни напојување, табела светилка, спиење ноќ светлина и мобилен телефон држачот. 【USB ПОЛНЕЊЕ ФАН】Со притискање на копче, лесно можете да префрлате на ветрот во редот на 1 ниво/2 нивоа/3 нивоа/природни правец.Вграден‑во 7200 m Ah полн капацитет на батеријата, времето на полнење треба да биде 4 или повеќе часа, а работното време на 6-24 часа зависи од вашата употреба режими.(1 опрема : 23.5 h/2 опрема : 12ч/3 опрема : 5.5 h). 【СТОЈАТ ФАН】 Три силикони не се лизга душеци се користи на дното, која може да и одговара на маса или на подот.Кога фан работи, тоа е стабилна и мирна, без тресење или ѓубрето.Новиот надграден фан може да се ротира 185°, и позицијата на фан глава може да се приспособат како што е потребно да се прилагоди на брзината на ветерот. 【ТЕЛЕСКОПСКИ ФАН】Оваа фан може да биде продолжен до 45.7 инчи и може да се користи на подот.Тоа е исто така многу погодни ако сакате да ја користат и на десктоп.Во исто време, таа има една ноќ светлина и мобилен телефон носителот, кој е удобен за вашата студија и на работа.Функција, тоа е еден добар дел од практичната мебел. 【ПРЕНОСНИ ФАНОВИ】преклопната фан е околу 3.9 инчи и е погоден за употреба на десктоп.Кога ќе треба да се направи активности на отворено, може да се стави во вашиот складирање торба.Овој фан е многу мал, не заземаат премногу простор, и може да се наплаќа. , Тоа е погоден за вас да носите и користите кога ќе одат надвор на прошетка/риболов/кампување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Телескопски Фан Материјал : Алуминиумски+АБС Боја : Како што е прикажано на слика Фан Дијаметар : Прибл.20.7 cm / 8.1 во База Дијаметар : Прибл.20.5 cm / 8.1 во Ноќта Светлина Дијаметар : Прибл.5.5 cm / 2.2 во Виткање Дебелина : Прибл.10см / 3.9 во(База Дебелина : Прибл.4cm / 1.6 во, Фан Дебелина : Прибл.6cm / 2.4 во) Проширување на Највисоката Висина : Околу.116cm / 45.7 во Тежина : Околу.1268g/44.7 оз Батеријата Модел : 18650 Батерија Тип : литиум батерија Капацитет : 7200mah Моќ : 9.5 W Контрола Метод : Копчето Ноќ Светлина Прилагодување на Владата : на слаба светлина, висока светлина Правец на Владата : Мека правец, освежувачки ветар, силен ветер, природен ветер Полнење Спецификација : 5 V/2 A Правец на ветер : 1 опрема : 2.5 m/s 2 опрема : 3.35 m/s 3 опрема : 4.0 m/s Бучава Decibel : 32-40db Целосно Наполнет Време : 4.5 часа Полно Работно време : 1 опрема : 23.5 h 2 опрема : 12ч 3 опрема : 5.5 h Функција : Може да се сместат десктоп и да се основа интегриран; долг век на батеријата; 4 Брзина и правец на прилагодување; мобилен телефон носител на функција; 185° напред и назад флип правец на ветер прилагодување; вентилаторот за ладење; мобилни енергија; биро светилка осветлување Пакет Листа : 1 x Телескопски Фан 1 x Кабел за Податоци 1 x Упатството Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Слични производи