.

.

Lakecity Ракотворби Коска Апликација Флорални Дизајн Огледало Рамка во Бебе Розова Боја

Lakecity Ракотворби Коска Апликација Флорални Дизајн Огледало Рамка во Бебе Розова Боја

DEN 570.96
Количината на стоката

Димензија, големина : Висина 28 инчи x Ширина 20 инчи x Должина 1 инчи.Рачно изработени објект.Материјали : Коска, Смола, Цврсти квалитет дрво.Направени во Индија.Rajasthani вратата инспириран нашите суптилни и софистицирани коска огледало е apiece да инвестира во и да ги негува за годините што доаѓаат.Сложена флорални моделот е направен од delicately врежан коска парче.Огледала може да направи многу неверојатни нешта за вашиот простор што го прави да изгледа пространа и светлина - исполнет.Украсите вашиот ѕид со ова огледало за да додадете егзотични допир на некој запис, ходникот, бања, или само за било кој друг простор.сива коска огледало може да се направи прекрасен центар парче кога се здружи во текот на коските конзола или коска градите на фиока .Тоа дури и да изгледа неверојатно кога се користи како кат огледало во простор за живеење.

R

Слични производи