.

.

ZKS-KS 8pcs/Set Beading Накит Алатки Комплет Опрема Накит Plier Поставува Ferronickel Јаглерод Прекалени Челик Beading Сечење Заеднички Клешти

ZKS-KS 8pcs/Set Beading Накит Алатки Комплет Опрема Накит Plier Поставува Ferronickel Јаглерод Прекалени Челик

DEN 304.80
Количината на стоката

Сет од 8 клешти Компатибилен со накит одлуки, изработен од легура Двоен лист пролет изградба.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.Специфики : Боја : Black Unit : 8 клешти/Set Usage : Plier Sets Material : Јаглерод Steel Shape : Круг Носот/Долг Синџир на Носот/Жица Машина/Крај Сечење/Страна Сечење/криво /Жица-машина/Рамен Нос plier Size : Секој варира околу 4.5 cm~6cm широк, 10.5 см~15cm long Each алатка е внимателно избран од Компатибилен со употреба со вашиот мушка и накит designs The карактеристики и употреба на клешти : Овие клешти се главен Компатибилни со вашиот алатка кутија.Круг Носот Клешти : значи дека тонг главата е конус.Тоа е една од суштинските алатки Компатибилен со накит одлуки,е на нашите клиенти е најстариот омилен предмет.Долг Синџир на Носот plier : Овие клешти најчесто се користи Компатибилен со грчевито држејќи се и достигнувајќи во тесни места.Тие може да се користи за да го отворите или затворите jumprings, виткајте жица или како дополнителен сет на прсти.Жица Машина Клешти : имаат удобност се справи со дизајниран Компатибилен со долготрајната употреба.Овие клешти се супериорни во однос на синџир носот клешти од добиената crimped мушка е уредни, заокружени, па дури и.Крајот Сечење Клешти : да се има добра цврстина, двоен лист пролет градба ја прави оваа клешти повеќе трајни и лесни за работа дури и со Компатибилен со една рака операција.Страна Сечење Клешти : Desubjected да висока фреквенција термички третман за да имате добра цврстина, лесно да се работи со уште Компатибилен со една рака operation Bent Носот Клешти : имаме добра цврстина, лесно да се работи со уште Компатибилен со една рака операција.

R

Слични производи